Sport.pl

Aktualności

PIERWSZY SPARING

• autor: ciolkowo, 2018-02-28 14:30

Po raz pierwszy wyszliśmy na świeże powietrze ,w dodatku na sparing i przy odczuwalnej temperaturze około minus 20 stopni.Jak było do przewidzenia wytrwaliśmy pierwszą połowę.Po której wynik brzmiał 1:1.Staraliśmy się w tej połowie nawet bardzo,mając dwie trzy sytuacje bramkowe.Jedną z nich po błędzie bramkarza Zorzy Cieszkowski Przemek zamienił na bramkę

...

Drugą połowę zaczęliśmy pechowo ,w krótkim okresie czasu tracimy bramkę z rzutu karnego za rękę jaką sam sobie na strzelił Darek Gawiński,a potem boisko musiał opuścić Jabłoński Kamil i do końca graliśmy już w 10 osobowym składzie.Mecz kończy się naszą przegraną 4:1.

Pierwsze koty za płoty.Zebraliśmy na ten sparing 14 zawodników .Kilku chyba się przestraszyło aury.Mam nadzieję że następne spotkanie jakie rozegramy w Kraszewie za Ojrzeniem będzie w lepszych warunkach pogodowych.W sobotnie popołudnie ,a konkretnie o 13.00 spodziewana jest dodatnia temperatura.Zbiórka zawodników i wyjazd z Ciółkowa o 11.45.

Skład z tego sparingu:bramka-CieszkowsKi D.w polu zagrali:Jabłoński,Aronowski,Iwański,  Matuszak Racki,Boguszewski,Książek,Oskroba,Zawadzki,Cieszkowski P. Sumiński M ,Feliciak i Gawiński.