Sport.pl

Aktualności

MASA WRAŻEŃ I EMOCJI.

• autor: ciolkowo, 2017-10-02 13:42

Tego wszystkiego co się działo w ten weekend nie da się opisać ,były zwycięstwa ,remis i porażki. Wszystko co przypisane jest uprawianiu dyscypliny jaką jest piłka nożna.Na pierwszy plan wysuwa się tu zdecydowanie drugie zwycięstwo z kolei seniorów w lidze.Wygrywamy 3:1 w Górze i idziemy do środka tabeli.Te 3 pkt. nie przyszły łatwo,okupiliśmy je 2/3 kontuzjami ,myślę że wykurujemy się do soboty i zapomnimy o tym.Samo spotkanie ułożyło się po naszej myśli .Początek trudny ,przeważają gospodarze,ale ostatnie 15 minut należy do nas .32 i 35 minuta przynoszą nam bramki.Najpierw Aronowski a potem Książek z rzutu karnego dają nam prowadzenie 2:0 .Na przerwę schodzimy z takim wynikiem.Druga połowa ,walka na całego. Niestety popełniamy zdaniem sędziego błąd (konkretnie bramkarz) ,który skutkuje rzutem karnym .Tracimy gola na 1:2.w 52 minucie Do końca jednak walczymy o swoje i za sprawą asysty Sarneckiego ,Zawadzki podwyższa wynik na naszą korzyść do 1:3 i tak kończą się te zawody.

Dla seniorów tydzień najbliższy przedstawia się następująco:wtorek i czwartek o 17 trening..Czwartek do 20.00 .zgłoszenie obecności na sobotni mecz.Sobota o 14.15 zbiórka (punktualność) na boisku w Ciółkowie.15.00 Derby Gminy Radzanowo.

...

W ten sobotnio-niedzielny dzień grały też trzy nasze młodzieżowe zespoły.Byłem świadkiem złości zawodników z zespołu U-14 po przegranym 3:1, na własne życzenie meczu w Słupi,jak również płaczu młodych adeptów z U-12 ,którzy prowadząc 2:1 z Kasztelanem Sierpc tracą bramkę na 2:2 z ostatniej akcji meczu .U-10 po raz pierwszy zagrało, normalne zawody .W ich rozgrywkach nie prowadzi się żadnych klasyfikacji Najważniejsze tu jest praca na treningu i radość z gry .