Sport.pl

Aktualności

CAŁY CZAS POD GÓRKĘ

• autor: ciolkowo, 2016-10-16 14:02

Sobotnie ,jesienne popołudnie i mecz Ligi Okręgowej w Ciółkowie zapowiadał się bardzo atrakcyjnie

Niestety to tylko stwierdzenie.Co prawda na boisku działo się i to sporo ciekawych rzeczy ale nasza drużyna mimo wszystko pozostawała w cieniu .Mecz ułożył się dla nas dobrze.Po jednej z nie licznych akcji Mikołajczyk dograł do Cieszkowskiego a ten wyprowadził nas na prowadzenie.Wynik 1;0 dla gospodarzy utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Drugą połowę rozpoczęliśmy doskonale ,a bohaterem tej akcji został strzelec drugiego dla nas gola Dominik Mikołajczyk.Wydawało by się że mając rezultat 2;0,będzie lepiej i spokojniej .Nic bardziej mylnego.To goście ,grający dobrze ,zwietrzyli swoją szanse i w ciągu 30 minut ,doprowadzili do remisu.Wynikiem 2:2 zakończyło się to spotkanie .Dla nas to chyba porażka.Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji.Tabela jest nie ugięta.8 punktów w 9 meczach,to odzwierciedla aktualną naszą dyspozycję.Przed nami jeszcze 5 kolejek ,tej rundy,a o punkty będzie bardzo ciężko

Dziś wystąpili:Siłkowski,Książek,Brzeski,Iwański,Matuszak,Feliciak,Bogdański,Aronowski,Mikołajczyk,Cieszkowski P. Lewandowski.Na zmiany weszli Oskroba,Rosiak i Stępień.