Sport.pl

Aktualności

MAMY 3 PKT.

• autor: ciolkowo, 2016-05-14 22:43

Tak mamy 3 upragnione punkty. Zanim do nich doszło,to Ciółkowski stadion odjechał.Już w pierwszej minucie mogliśmy zdobyć bramkę ,ale nie udało się.Następne 30 minut ,to wymiana ciosów,zakończona ,niespodziewanie bramką dla Czermna.Gospodarze odpowiadają gościom bramką do szatni.Z wolnego wrzuca Głowala,T.Racki uderza głową po długim rogu nie do obrony.Na przerwę schodzimy przy wyniku 1:1

Przebudzenie następuje w szatni,widzimy swoją szansę.,i wiemy że musimy ją wykorzystać.Los chciał chyba inaczej ,bo w 50,51 i 52 minucie powinniśmy strzelić trzy gole,było by po meczu,ale tak się nie skończyło.Kluczem do zwycięstwa ,było wprowadzenie na boisko rezerw ,które dzis pomogły bartdzo zrobić wynik Gra D.Sumińskiego w tym momencie gry mogła się podobać..Znów mamy swoje 5 minut ,kiedy to strzelamy trzy gole.Zdobywamy bezcenne punkty.a i liga coraz pewniejsza,ale to nic bardziej mylnego,mamy o co grać ,i musimy o tym pamiętać.