Sport.pl

Aktualności

WYNIKI TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY RADZANOWO

• autor: ciolkowo, 2016-01-12 15:15

W sobotnie przedpołudnie na hali w Radzanowie rozegrano turniej o puchar Wójta Gminy Radzanowo.Brali w nim udział zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi.Sześć zespołów zostało podzielonych na dwie grupy .Pierwsza to:Futbol Akademia Płońsk,Akademia z Gąbina i gospodarze ULKS Ciółkowo.Druga:Futbol Akademia Płock,Orlęta Baboszewo i GKS Góra.Mecze w całym turnieju trwały 2 x 8 minut.Rozgrywki toczyły się w sportowej atmosferze i były bardzo zacięte.

Ostateczna kolejność w turnieju wygląda następująco.Pierwsze miejsce zdobył faworyt czyli Akademia futbolowa Płońsk.Umiejętności tych chłopców są już spore,przyjemnie oglądało się ich w grze..Druga lokata Akademia futbolowa Gąbin,która grała z trzema starszymi o rok zawodnikami. Trzecie Orlęta Baboszewo.Pozostałe trzy drużyny (GKS Góra,ULKS Ciółkowo,Akademia Płock ) zostały sklasyfikowane na 4 miejscu ,uzyskując w turnieju tą samą liczbę punktów.

Parę słów muszę poświęcić naszej drużynie.Oparcie tego nowo budowanego zespołu na 6 zawodnikach ze szkoły w Rogozinie dało dobry efekt.Chcielibyśmy jak najbardziej tą współpracę kontynuować ,myślę że będzie to z pożytkiem dla klubu i młodzieży uczącej się w tej szkole.Chłopcy zagrali w tym składzie po raz pierwszy i wypadli naprawdę dobrze.W  meczach grupowych przegrali z pierwszym i drugim zespołem turnieju.Natomiast w spotkaniach finałowych o 4 miejsce prowadzili po 1:0 ,tracąc bramkę na 1:1 w samych końcówkach meczy .Brawo

Myślę że trzeba też podziękować organizatorom tego turnieju ,w przyszłości będziemy to wszystko kontynuować.Celowo nie wymieniam nazwisk ,żeby nikogo nie pominąć .