Sport.pl

Aktualności

3 PUNKTY NA WAGĘ ZŁOTA

• autor: ciolkowo, 2015-11-12 18:46

Pierwsze minuty meczu spokojne.Staramy się by te zawody kontrolować pod względem wyniku do końca .Tak na prawdę mecz otwiera w 25 minucie zagranie Witkowskiego do Michała Aronowskiego ,który ma sytuację sam na sam z Ablewskim i jest faulowany .Rzut karny nie podlega dyskusji. Do jego wykonania ,podchodzi sam poszkodowany i strzela gola.Prowadzimy 0:1 .

Jak się później okaże była to decydująca akcja meczu.Mimo tego że gospodarze w 31 minucie nie strzelają bramki z 11 podyktowanej dla nich przez prowadzącego zawody arbitra .Drugą połowę rozpoczynamy z dużym animuszem i wolą walki ,oraz chęcią utrzymania korzystnego wyniku. Udaje to nam się ,ale te 45 minut było dla nas bardzo ciężkie ,graliśmy praktycznie je na własnej połowie.Cały czas mieliśmy świadomość korzystnego wyniku i to nas sparaliżowało.Na szczęście udało się z tym dojechać do końca i za to podziękowania dla zawodników.Jesteśmy dalej w grze i wiosna musi być nasza.Na to liczymy.Oczywiście pracy przed nami masa.

Czy odbędzie się  jeszcze teraz następna kolejka ,nie jestem w stanie napisać ,powiem tylko tyle ,my nie jesteśmy w stanie przygotować odpowiednio boiska na ewt,mecz z Sierpcem,poza tym w szatniach nie ma już ogrzewania a co za tym idzie ciepłej wody do mycia.Zgłosimy to oczywiście jutro do związku ,a decyzję ostateczną podejmie OZPN Płock.