Sport.pl

Aktualności

CIĘŻKO ZDOBYTY 1 PKT.

• autor: ciolkowo, 2015-10-11 11:18

Po bardzo trudnym spotkaniu nasi seniorzy zdobyli 1 pkt.Mecz rozpoczęliśmy fatalnie.(który to już raz),praktycznie w 20 minucie przegrywając 0:3 ,można było pomyśleć że jest już po wszystkim. Jednak pod koniec pierwszej połowy akcja zakończona strzałem Cieszkowskiego Przemka po długim rogu dała nam bramkę.Do szatni schodzimy z wynikiem 1:3

Drugą połowę zaczynamy od lepszej gry.I to się opłaca. Dwie dobre asysty Damiana Rosiaka dają nam bramki.Najpierw Cieszkowski Przemek po raz drugi pokonuje bramkarza gości ,a później jego brat Daniel strzela na 3:3.Taki obrót spraw,bardzo nas zadowalał,niestety znów popełniliśmy błąd i goście strzelają nam gola.Wszystkim wydawało się że to będzie bramka na zwycięstwo,ale gospodarze podnieśli się jeszcze raz.Rzut rożny wykonuje Witkowski ,a bramkę z głowy strzela Racki.Wynik 4:4 utrzymuje już się do końca,mimo tego że stworzyliśmy  jeszcze jedną bramkową sytuacje,niestety Damian Rosiak nie zdążył z wykończeniem tej akcji.

Mimo wszystko trzeba być zadowolonym z tego remisu,co prawda 1pkt .w naszej sytuacji to mało ,ale jego brak pogrążył by nas jeszcze bardziej.Rozgrywki rundy jesiennej wchodzą dla nas w decydującą fazę i to jakie miejsce zajmiemy będzie dużo zależało od pozostałych do rozegrania trzech spotkań ,po kolei ze Spójnią , Błyskawicą i Drobinem.Mam nadzieję że frekwencja w tych meczach będzie lepsza.