Sport.pl

Aktualności

SIERPC NIE DO ZDOBYCIA.

• autor: ciolkowo, 2015-08-23 00:16

Trzecia minuta spotkania w Sierpcu na pewno pozostanie w naszej pamięci na cały ten sezon .Rzucający się na Sierpeckie kartoflisko zawodnik z okrzykiem ,zrobił na głównym wrażenie ,gwizdek i karny ustawiły mecz .Taki początek chciałby każdy zespół..Tym bardziej że za chwilę daliśmy sobie strzelić drugą bramkę,tym razem całkowicie prawidłową.Co było dalej ?Podnieśliśmy się z kolan.Za sprawą Przemka Cieszkowskiego ,który z 35 metrów strzela bramkę i wynik w tym momencie brzmi 1:2.Jest dopiero 31 minuta.Mogliśmy wtedy wrócić do gry ,niestety do szatni schodzimy po kolejnej straconej bramce.W jaki sposób ? Krótka odpowiedź .Sędzia główny ,uznaje bramkę,mimo tego że twierdzi iż sytuacji nie widział.(spalony absorbujący zawodnika z Sierpca).A  decyzję swoją popiera brakiem sygnalizacji od asystenta.Śmiechu warte.

Szatnia w tym momencie nie żyje.Jest próba reanimacji ,ale ja już wiem że wiele tu się uratować nie da..Kolejna strata bramki,Prawidłowo powinien być rzut z autu dla Ciółkowa,zawodnicy Sierpca zostawili nam piłkę,i my i oni poszli na swoje pozycje ,a tu nagle sędzia główny pokazuje aut przeciwko nam .Wyrzut ,sytuacja bramkowa 4:1 i po meczu..Jeszcze w 91 minucie tracimy bramkę  na 5:1 i takim wynikiem kończymy dzisiejsze spotkanie.Wiem,że ULKS Ciółkowo w tych dwóch pierwszych meczach, żaden sędzia z premedytacją oszukać nie chciał,nie mniej jednak skarcono nas strasznie..Ze swej strony ,będę dążył do spotkania z prezesem OZPN I Wydziału Sędziowskiego ,cel ,kilka słów na temat tragicznej w tej chwili sytuacji w organizacji sędziowskiej.

Skład Ciółkowa.Bramka::Siłkowski,obrona-Książek,Aronowski,Brzeski D.Matuszak,pomoc-Rosiak,Witkowski,Iwański i Feliciak,w ataku Cieszkowski P. I Jóźwiak.