SŁÓW KILKA NA TEMAT L.O.

• autor: ciolkowo, 2015-06-25 19:51

Zakończył się sezon w lidze okręgowej seniorów prowadzonych przez OZPN Płock. Zwycięstwo i awans do IV ligi Mazura Gostynin nikogo nie dziwi.Był to zdecydowanie najlepszy i najrówniej grający w tej lidze zespół.Czy będzie to znów jeden sezon ,zobaczymy.

Idąc tym tropem dalej,drugi w tabeli Amator ma już za sobą pierwszy mecz barażowy z Czarnymi Węgrów ,wynik 1:1 u siebie nie napawa optymizmem przed rewanżem w sobotnie popołudnie. Gdyby jednak udało się zespołowi z Maszewa awansować, to w szeregi ligi okręgowej awansuje z A-klasy Kormoran Łąck.

Największym przegranym u góry ,jest Kasztelan Sierpc.Zespół z tradycjami.Grający w przeszłości w IV lidze swoje plany powrotu do niej musi odłożyć znów przynajmniej na przyszły rok.

Miejsce Unii Iłów jest chyba bez zaskoczenia ,w zespole wielu dobrych piłkarzy.Mimo tego że ograli nas w Ciółkowie ,to jednak w rewanżu nie potrafili nas pokonać.Wynik remisowy 2:2 był na pewno naszym ''zwycięstwem'' tym bardziej że zagraliśmy tam bez 6 podstawowych zawodników.Brawa więc dla naszych chłopców którzy tam zagrali.

V miejsce ULKS CIÓŁKOWO ,już kilka ciepłych słów napisałem o tym zespole w poprzednim artykule.Na pewno zawodnicy grający w tej drużynie zasłużenie są komplementowani.W tym klubie na co dzień myśli się jak przetrwać,a potem dopiero co ugrać.Za nami walka w lidze ,wygrana w wspaniałym stylu,przed nami walka o byt.i czas pokarze czy będzie to zrobione w podobnym stylu.W klubie zanosi się na spore zmiany,w zespole seniorów też.

Dalsze miejsca Czermno,Goleszyn ,Duninów,Łukomie,to typowe zespoły środka tabeli w tych rozgrywkach.Spadek z ligi im nie groził,ale co nie którzy decydowali o losach innych.

Generalnie z poziomem w tej lidze bywało różnie. Dobre mecze przeplatane były tymi słabszymi.Nie brakowało jednak ,walki ,zaciętości,zaskakujących wyników.Do ostatniej kolejki ważyły się losy i u góry i na dole i takiej ligi chcemy chyba na przyszłość.

autor: ciolkowo 2015-06-26 21:31:55

Profil ciolkowo w Futbolowo Chętnie poznałbym wasze zdanie na temat,przecież ja nie jestem alfa i omega,Po za tym dobrze by było wysłuchać innych opinii,innego zdania.Piszcie .

autor: ciolkowo 2015-06-27 17:30:56

Profil ciolkowo w Futbolowo Maszewo przegrywa rewanż z Węgrowem 5:0 ,nici z IV ligi Mamy już odpowiedz na wszystkie pytania odnośnie ligi okręgowej w sezonie 2015/2016

autor: Pointer 2015-06-29 10:36:09

Profil Pointer w Futbolowo Jakieś konkretne ruchy kadrowe i organizacyjne są planowane na przyszły sezon?Jak wygląda sprawa z bramkarzem?

autor: ciolkowo 2015-06-30 16:14:39

Profil ciolkowo w Futbolowo Bramkarz? .Jest coś na rzeczy ,zobaczymy co z tego wyjdzie.Do zespołu również powinno dojść 2/3 nowych piłkarzy.Z kadry w sezonie 2014/2015 ubędzie od 8 do 10 osób.

PASYM 2011-SOBOTA