Sport.pl

Aktualności

RZUT WOLNY-MARZENIE

• autor: ciolkowo, 2015-05-18 10:15

Zgodnie z przewidywaniami emocji w tym meczu nie zabrakło.Pierwsza połowa wyrównana.Nie mniej jednak gospodarze powinni objąć prowadzenie po sytuacjach Feliciaka , sam na sam i Cieszkowskiego Przemka ,który w 35 minucie uderzył minimalnie przy słupku.Goście mieli rzut wolny z 18 metrów na wprost bramki.,ale spudłowali.Tak więc do szatni schodzimy przy wyniku 0:0

Początek drugiej połowy wiele nie zmienił .Nadal trwa walka o każdą piłkę ,każdy metr boiska. Bohaterem mógł zostać Jarek Stępień .Sędzia asystent już trzymał w ręku kartkę na zmianę ,gdy ten uderzał na bramkę ,gdyby zrobił to po długim rogu ,był by gol.Ale jak się później okazało mecz ''dopiero miał się rozpocząć''.65 minuta zawodnika Duninowa fauluje w polu karnym Iwański.Rzut karny broni jednak Rychlik.Goście nie załamują się ,jeszcze bardziej zaatakowali.U gospodarzy widać lekkie zmęczenie spotkaniem ,W tym meczu gramy dwunastką zawodników.Po brzydkim faulu ,zawodnik Duninowa otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko.Do rzutu wolnego podchodzi Kamil Jabłoński.Odległość bagatela ponad 40 metrów.Wszyscy pamiętamy jego bramkę z meczu z Goleszynem,ale tam było 25 metrów.Tu nikt chyba nie wierzył w to co się stało.Strzał na bramkę,źle obliczona przez bramkarza piłka ląduje po koźle pod poprzeczką,prowadzimy 1:0.To dodaje nam od razu energii.Goście rzucają się do odrabiania strat,ale gospodarze wyprowadzają w 87 minucie zabójczą kontrę Witkowski zagrywa do Rackiego ,a ten strzela nie do obrony.jest 2:0. Jeszcze sędzia dolicza 4 minuty,ale mądrze broniący się piłkarze ULKS  nie dają już sobie zrobić krzywdy.Piąte z kolei zwycięstwo w lidze staje się faktem.Jesteśmy samodzielnie na 4 miejscu w tabeli ligi okręgowej.Do zakończenia rozgrywek zostało 5 spotkań,dlatego apeluje do wszystkich zdrowych ,oraz tych którym leży na sercu dobro tego klubu o maksymalne zaangażowanie się do końca rundy,byśmy mogli cieszyć się z jak najlepszego miejsca.

Przed nami w czwartek o 16.30 trening i w sobotę wyjazd do Iłowa.