Sport.pl

Aktualności

DERBY DLA CIÓŁKOWA

• autor: ciolkowo, 2014-10-26 15:02

Sympatycy naszego klubu mogą być usatysfakcjonowani .Wygrana bardzo wysoka 5:0 nad sąsiadem w lidze na pewno nas ucieszyła.Ani przez moment nie było większego zagrożenia naszej bramki..Bramki w której stał ''jakiś obrońca''Po kolei .Mecz rozpoczynamy od strzału Radka Lewandowskiego,który to strzał bramkarz gości strącił na słupek intuicyjnie.Powinno być już w tym momencie 1:0.Ale co się odwlecze to nie uciecze.15 minuta pada dla nas gol .Po super zagraniu Feliciaka ,Lewandowski wykańcza akcję bramką.Jest na tablicy 1:0.I tak naprawdę dajemy Świtowi grać ,a bramki będziemy strzelać my.

Drugą połowę ,nic nie zmieniamy.Aż do 60 minuty ,która otwiera festiwal bramek.Kolejno we wspomnianej już minucie ,a później w 75,80 i 83 wręcz dobijamy przeciwnika za miedzy.Wynik 5:0 to na pewno najmniejszy wymiar kary jaki ponieśli dziś na boisku w Ciólkowie zawodnicy ze Staroźreb.Łupem bramkowym podzielili się Lewandowski x3,Brzeski D.I Aronowski M. po 1.Asysty są dziełem Feliciaka,Brzeskiego,Lewandowskiego i dwa razy Witkowskiego.Dlaczego nie strzelili dziś nic Dudkiewicz i Iwański wiedzą oni sami.

Przed nami dwa tygodnie przerwy,nie do końca jesteśmy z tego zadowoleni ,w naszym wypadku pójście za ''ciosem '' to odpowiedni krok na ten moment.Niestety centrala nas zatrzymuje.Czekamy na nowy termin meczu ze Stocznią.Następne mecze już z rundy wiosennej ,jak aura pozwoli zagramy 15 i 22 w Ciółkowie z Lucieniem i Goleszynem.Do zdobycia więc jeszcze 9 pkt.Jesteśmy w stanie to zrobić..Przed nami trening na Orliku w Rogozinie we wtorek o 17.00.