Sport.pl

Aktualności

ZRYW GÓRĄ

• autor: ciolkowo, 2014-09-19 13:14

​Sobotnie spotkanie w Bielsku rozpoczęliśmy w składzie : bramka Cieszkowski D,w obronie Jabłoński,Aronowski,Racki iIwański,w pomocy Głowala,Witkowski,Brzeski D i Feliciak oraz w ataku Sarnecki i Sumiński.Ławka rezerwowych też imponująca,zasiadło na niej 6 zawodników.Spotkanie  rozpoczęliśmy ze sporym impetem .Prowadziliśmy grę otwartą,mając w pierwszych 15 minutach lekką przewagę.Później mecz się wyrównał ,Po jednej z akcji Jabłoński fauluje zawodnika z Bielska.Wykonawca uderza na tyle precyzyjnie że nasz bramkarz złapany na wykroku nie zdążył z interwencją.Ta bramka trochę nas wybiła z rytmu.

​Druga połowa to nasza pogoń za wynikiem.Robimy zmiany,na boisko wchodzą ,Matuszak,Książęk ,Dudkiewicz i Rosiak.Osiągamy sporą przewagę.Bielsk ogranicza się tylko do kontr. Niestety nie wykorzystujemy stworzonych sytuacji.Natomiast rywale karcą nas za to drugą bramką i praktycznie jest po meczu.Szkoda tego spotkania .To był dobry w naszym wykonaniu mecz. Niestety bardzo nieskuteczny.Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Przed nami siódma kolejka ,która odbędzie się w środę.Gramy o 16.00 w Ciółkowie z Zorzą Szczawin.Zbiórka zawodników na boisku o 15.20.Potrzebna jest mobilizacja wszystkich zawodników którzy mogą być na tym meczu,wiadomo środa ,(szkoła,praca).W razie absencji kogoś proszę to zgłosić im wcześniej tym lepiej.