Sport.pl

Aktualności

ZWYCIĘSTWO NA INAUGURACJE

• autor: ciolkowo, 2014-08-21 10:22

Zwycięstwem naszych piłkarzy zakończył się mecz w Lucieniu  na inauguracje ligi.skromnie bo 1:0 ale kto oglądał ten mecz to wie że to zasłużona nasza wygrana.Pierwsza połowa wyrównana,gra toczyła się w środku boiska,ciasnota nie miłosierna.Kto dopuścił to boisko do gry w lidze ? Szerokość tego placu to praktycznie linie pola karnego,Zawodnicy kopią się praktycznie po ''czołach'' Dostosowanie się do tych warunków dla drużyny przyjezdnej jest koszmarem,na dodatek jeszcze było mokro i ślisko.Kończymy pierwsze 45 minut przy wyniku 0:0.

Szybko wyciągamy wnioski z tej części meczu i rozpoczynamy drugą połowę ,pod nasze dyktando.Mamy kilka dobrych akcji ale nie skutecznych.Wreszcie wyprowadzamy akcję meczu,doskonałe zagranie ,otwierające drogę do bramki,Artura Witkowskiego i będący już od dłuższego czasu w dobrej dyspozycji Sebastian Feliciak strzela pewnie po długim rogu bramki gospodarzy.0:1 dla przyjezdnych.Gospodarze ,i tak już grający ostro,podwoili swoje wysiłki.Niestety u nas radość przeplatała się ze smutkiem,w jednej z sytuacji ucierpiał Damian Głowala ,trzeba było wezwać karetkę.I tak naprawdę można z tej części gry przypomnieć jeszcze dwie fajne sytuacje Kamila Jabłońskiego i sam na sam Krzyśka Jóźwiaka,niestety nie wykorzystane.Gospodarze ,za naszą nie frasobliwość  mogli nas pokarać,ale skończyło się na strzale w poprzeczkę.

Reasumując dość pewne nasze zwycięstwo,pech Damiana,frekwencja tragiczna.Najgorsze ,że nie którzy myślą że są mecze ważne i ważniejsze przebierając jak w ulęgałkach,również co niektórzy nie potrafią się określić czy na meczu będą,czy nie.Wyraźnie o to prosiłem przed rozgrywkami.Podziękowania dla tych którzy byli.Przy okazji meczu w Goleszynie ,jeszcze kilku wyróżnię.

Przed nami w najbliższą środę kolejny wyjazdowy mecz ,tym razem z Orłem .,który na inaugurację przegrał w Czermnie 4:3,mimo że prowadził w pewnym momencie już 2:0.Nadarza się spora szansa podwojenia dorobku,ale to już zależy od wielu czynników mogących mieć na to wpływ.Mecz w Goleszynie sędziuje R.Szczytniewski,Wiśniewski i Flak.Wyjazd z Ciółkowa o 15.45.

W czwartek zaś zapraszam na trening wszystkie grupy na godz.17.30.