Sport.pl

Aktualności

POŻEGNANIE LIGI

• autor: ciolkowo, 2014-06-16 12:11

Pożegnanie ligi wypadło dla nas blado.Od samego początku spotkanie w Duninowie nie układało się po naszej myśli.Gospodarze mieli przewagę.Ale to Ciółkowo powinno objąć prowadzenie.W 20 minucie Racki strzela w słupek z akcji która powinna się zakończyć golem.35 minuta jest radosna dla gospodarzy,przy biernej postawie naszych obrońców ,zawodnik Wisły strzela z 16 metrów bramkę. Do przerwy dostajemy jeszcze drugą bramkę i przy wyniku 2:0 schodzimy na przerwę .

Drugą część zaczynamy  bez zmian w składzie i też bez rewelacji w grze.Nasze akcje nie mają tempa,są anemiczne i na dodatek nie kończone żadnym strzałem na bramkę rywali.Gospodarze nie poprzestają na tej zdobyczy,strzelają nam 3 bramkę .podrażniając nas maksymalnie.Próbujemy jeszcze się ''bujnąć''.Ładną akcje w 81 minucie ,po asyscie Jóźwiaka ,Racki kończy bramką dla nas.I gdy wszystkim nam wydawało się że Ciółkowo ,wzorem poprzednich spotkań ruszy do dorabiania strat,chęć do tego odbiera nam bramka dla Duninowa.Spotkanie kończy się zwycięstwem miejscowych 4:1.Gospodarzom jak by bardziej się chciało,w tym meczu o pietruszkę.

Koniec sezonu przynosi nam 4 miejsce w tabeli.Jest to nasz fantastyczny wynik.Gratulacje należą się tej drużynie,tym zawodnikom którzy nas reprezentowali w całej rundzie.Na pewno na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas,ale już dziś można napisać że powtórzenie tego wyniku w następnym sezonie będzie cholernie ciężkie.